Atrakcje Trójmiasto
Atrakcje Trójmiasto – Gdańsk motława

Atrakcje trojmiasto

Wybierając się na wakacje sprawdzamy czy nasza docelowa lokalizacja posiada jakieś ciekawe atrakcje turystyczne. Mimo iż większość z nas woli w czasie urlopu zwyczajnie leniuchować, to jednak po paru dniach takie leżenie w słońcu zaczyna stawać się nudne i wówczas dobrze by było gdyby w okolicy znalazły się jakieś atrakcje, które mogłyby urozmaicić wakacje. Jako, że większość Polaków wybiera najczęściej Bałtyk, skupmy się na tym jakie atrakcje trójmiasto może nam zaoferować.

Piękne Molo w Sopocie

Oczywistą i zarazem pierwszą na planie atrakcji będzie niewątpliwie Sopockie Molo. Jest to wizytówka tego miasta i zarazem jeden z najbardziej popularnych obiektów rekreacyjno-rozrywkowych w naszym kraju. Nie ma chyba osoby, która wybierając się nad morze nie spacerowała po tym najdłuższym drewnianym moście w Europie, który mierzy 511,5 metra długości.

Długi Targ i Długie Pobrzeże w Gdańsku

Jeśli chodzi o atrakcje trójmiasto znajdujące się w malowniczym Gdańsku, to na pierwszym miejscu zawsze znajdzie się Długi Targ, który jest miejscem gdzie znajdziemy mnóstwo kawiarni, restauracji i pubów. To właśnie tu zaraz po Długim Pobrzeżu najchętniej spotykają się znajomi, oraz spędzają swój wolny czas turyści.

Bulwar Nadmorski w Gdyni

Sięgający 1,5 km długości Bulwar Nadmorski w Gdyni to jedna z najpiękniejszych i zarazem najpopularniejszych atrakcji tego miasta. Jeśli pewnego dnia zechcesz pospacerować lub pojeździć na rowerze zapewniając przy tym sobie wspaniałe widoki, to właśnie Bulwar Nadmorski będzie najlepszym rozwiązaniem.

Te i wiele innych atrakcji czeka na nas w Trójmieście, dokąd warto jest wybrać się na wakacje nie tylko z rodziną ale także i ze znajomymi. Wpisując w wyszukiwarkę “atrakcje trójmiasto” możemy sprawdzić jak wiele ciekawych miejsc jest do zwiedzania w naszym kraju i jak piękny jest Bałtyk. Warto jest czasami postawić na to co swoje i zaplanować sobie świetny urlop na ojczystej ziemi. Na pewno nie będziecie Państwo zawiedzeni, ponieważ w samym trójmieście czeka na Was mnóstwo zapierających dech w piersiach atrakcji.